Šelepova No 1
Vyhledávání: 

Šelepova No 1


Šelepova No 1

adresa Šelepova 1
Brno
612 00
telefon tel.: +420 541 213 342
Rezervace: +420 541 213 342
fax 549210400
email info@selepovagastro.cz
www.selepovagastro.cz
IČO:   

Vítáme Vás v prostorách legendárního klubu, známého v celé republice jako "ŠELEPKA".

Restaurace s vinárnou na Šelepce v Brně-Králově Poli změnila v minulém roce podstatně svoji tvář. Po rozsáhlé vnitřní přestavbě Vás uvítá nejen prostorná pivnice pro bujaré posezení u vysoce kvalitní velkoplošné projekce na plátno o rozměrech 3x2 m, ale i přijemná a útulná vinárna s bohatou vinotékou a stálou výstavou fotografií V.I.P.hostů. V letním období si jistě oblíbíte prostornou zahrádku, na kterou navazuje dětské hřiště a park.

Rozdělení prostor dodalo restauraci a vinárně přitažlivosti pro zákazníka každého věku, stylu i vkusu, od setkání ve dvou, přes skupinové "pařby", svatby, promoce, rauty, abiturientské večírky, rodinné obědy, až po privátní oslavy životních jubileí. Dále je možno využít i sál s kapacituou cca 150 lidí.

Šelepka je rájem nejen umělců, fajnšmekrů, opilců, ale především gurmánů, kteří jistě ocení výběr z více jak 100 druhů jídel, z nichž vybíráme oblíbené "šelepácké" halušky s nivou, anglickou slaninou, eidamem, česnekem, smetanou a parmazánem, které jinde neochutnáte. A až si k velkoplošné projekci, všeobecné pohodě a příjemnému posezení při fotbalu, hokeji nebo formulích dáte marinované obří koleno v sýrové krustě, ke kterému jako dárek na památku dostanete originální steakový nůž s logem, nebo uzená grilovaná žebírka, už odsud nikdy neodejdete.

otevírací doba: denně 10 - 24 hodin provoz kuchyně: denně 10 - 23 hodin

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku