Konšelský šenk
Vyhledávání: 

Konšelský šenk


Konšelský šenk

adresa Vodní 33
Domažlice
344 01
telefon tel.: +420 379 720 200
email info@konselskysenk.cz
www.konselskysenk.cz
IČO: 73714909   DIČ: CZ7805191768

Pizzerie - Restaurace Konšelský šenk

Objekt zvaný po staletí Konšelský šenk najdete jen několik metrů od hlavní dominanty domažlického náměstí - kostelní věže - vedle jižní branky s pohledem na Chodský hrad.

V tomto historickém domě středověkého založení s pozdější barokní přestavbou je umístěna přízemní restaurace - pizzerie s tradičními evropskými a italskými pokrmy.

Pochutnat si zde můžete na dobrých těstovinách, pizze či salátu. Těm, kterým více chutnají steaky, vyhovíme také - od ryb až k vepřovému - na různý způsob (jídelní lístek).

Letní zahrada ve dvoře se zahradní úpravou mezi kamennými zdmi pak připomíná historii tohoto místa. K dispozici je zde i salónek pro různé příležitosti - oslavy, promoce, svatby, porady,...

Pokud se Vám zrovna nechce opouštět pohodlí domova, využijte naší službu rozvozu jídel po Domažlicích (tel.: +420379720222).

Penzion Konšelský šenk Domažlice

K ubytování nabízíme devět pokojů a jeden apartmán nově vystavěných v rozsáhlých prostorech starobylého domu, vybavených koupelnou, WC a televizí se satelitním příjmem, zařízených ve stylu vzbuzujícím pocit domácího komfortu a pohodlí.

Návštěvník, který zavítá do nového penzionu uprostřed Domažlic, zde nalezne klidnou domácí atmosféru, obklopen metrovou šíří zdi starého městského domu, kde po staletí ubíhal čas...

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku