Penzion a restaurace Klatovský dvůr
Vyhledávání: 

Penzion a restaurace Klatovský dvůr


Penzion a restaurace Klatovský dvůr

adresa Domažlická 188
Klatovy
33901
telefon tel.: +420 376 321 517
fax +420 376 321 517
email klatovskydvur@seznam.cz
www.klatovskydvur.cz
IČO: 49210131   DIČ: CZ5602181893

Zveme Vás k návštěvě Klatovského dvora

V našem jídelním lístku najdete širokou nabídku jídel pro malý i velký hlad. Hnáni smyslem pro zdravou výživu podáváme jídla se zeleninovou oblohou a nezapomněli jsme ani na děti a ty, kteří si myslí, že nejen masem živ je člověk. Jestliže jste malí jedlíci, můžete si objednat i poloviční porci za jednotnou cenu. Restaurace má celodenní provoz, zajišťuje snídaně, obědy, večeře.
WI-FI připojení k internetu po celém objektu (restaurace, salónek, pokoje a apartmány).

Naše restaurace nabízí hostům 40 míst, dále salónek s 24 místy. Salónek je vhodný pro pořádání svatebních posezení, rodinných oslav, firemních setkání atd.. Dále Vás můžeme pozvat k posezení na velké letní terase se 40 místy.

Jestliže Vás jídlo a pití unaví natolik, že se Vám nebude chtít opustit náš penzion, máme k dispozici útulně zařízené pokoje a apartmá a na Vaše auto čeká neméně útulná garáž.

Naši hosté se mohou ubytovat ve jednolůžkových i dvoulůžkových pokojích a také v až čtyřlůžkových prostorných apartmánech nebo jednolůžkových pokojích, obojí je vybaveno televizí se satelitním příjmem, vlastní koupelnou a WC. Hosté mají k dispozici vlastní parkoviště a šest garáží.

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku