Mlynářská restaurace - Bukovanský mlýn
Vyhledávání: 

Mlynářská restaurace - Bukovanský mlýn


Mlynářská restaurace - Bukovanský mlýn

adresa Bukovany 70
Bukovany
696 31
telefon tel.: +420 518 611 711
+420 518 611 711
email info@bukovanský-mlyn.cz
www.bukovansky-mlyn.cz
IČO:   

VÍTEJTE NA MLÝNĚ!
Právě jste objevili to pravé místo pro Vaše obchodní jednání, společenské setkání, firemní akci, Vaši letní dovolenou, víkendový výlet či rodinnou oslavu.

Areál Bukovanský mlýn*** je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna *** během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.)

Ubytování ve Slováckém stylu
Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět. Navštivte i vy Bukovanský mlýn ***!

Bukovanský mlýn *** nabízí:

ubytování *** kategorie v „Mlynářském stavení“ (3l. pokoje) a v dalších čtyřech samostatných „Slováckých chalupách“ (2l. pokoje s možností přistýlky)

stylovou nekuřáckou restaurací nabízející krajovou kuchyni pro 74 osob

vinný sklep posezením pro 78 osob a vinotékou Rotunda
zahradní restauraci s dětským hřištěm
mlýn s možností návštěvy expozice a vyhlídek do okolí a možnost pronájmu Krbovny mlýn
Stylové prodejní domky pro lidové řemeslníky, venkovní posezení, malé pódium a taneční parket jsou ideálním zázemím pro nejrůznější kulturní a společenské akce, které jsou v areálu mlýna pravidelně pořádány. Areál je doplněn dětským hřištěm,víceúčelovým travnatým hřištěm a táborovým ohništěm, které hosté ocení nejen při trávení své letní dovolené. Našim Hostům nabízíme služby půjčovny kol. a také uzamykatelnou úschovnu.


Hotel zajišťuje veškeré doplňkové služby pro obchodní firemní jednání a školení vč. pronájmu jednací techniky. Zakázkové oddělení hotelu zajistí také kompletní organizaci doplňkových programů (doprava autobusy a mikrobusy, návštěvy památek, outdoor programy, cyklovýlety apod.

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku