Hotel Pod Věží
Vyhledávání: 

Hotel Pod Věží


Hotel Pod Věží

adresa Velké Náměstí 165/2
Hradec Králové
500 03
telefon tel.: +420 495 514 932
fax 495 514 932
email hotel@pod-vezi.cz
www.pod-vezi.cz
IČO:   

Hotel se nachází v historické části metropole Východních Čech, přímo vedle chrámu sv. Ducha na Velkém náměstí v Hradci Králové. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob s vyhřívanou terasou, salonek pro max. 14 osob, učebna s 30ti místy, data projektorem a rozvedeným internetem.
V Hradci Králové máte také možnost sportovního vyžití, nachází se zde plavecký bazén a zimní stadion, které jsou nedaleko od našeho hotelu.
Aquacentrum, tenisové kurty, squash-centrum, fitness-centra. Novinkou je i obří akvárium.
Dále možnost kulturního vyžití - Filharmonie Hradec Králové, Klicperovo divadlo, loutkové divadlo Drak, společenské, koncertní a kongresové centrum Aldis, multikino-Cinestar.

Pro velký zájem a spokojenost našich zákazníku rozširujeme naši ubytovací kapacitu a další poskytované služby. Tešíme se na Vaši návštevu a rádi uvítáme všechny nové tváře.


Hotel Pod Věží v současné době disponuje deseti dvoulůžkovými pokoji, jedním dvoulůžkovým pokojem pro imobilní, dvěma jednolůžkovými pokoji, šesti aparmány a střešním apartmánem.
K výbavě hotelu dále patří posilovna (bezplatné užívání), sauna a vířivka (za poplatek).
Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny minibary, barevnými televizory se satelitem ( střešní apartmán dále programovou nabídkou UPC ) , telefonem, trezorem a koupelnou
s vlastním sociálním zařízením. V apartmánech lze také využít kuchyňský kout.

V případě většího počtu hostů jsme schopni nabídnout přistýlku na pokoji - týká se čtyř apartmánů (lůžko pro dospělé ) a dvou pokojů s přistýlkou po dvouch dětech.


Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku