Village House Centre
Vyhledávání: 

Village House Centre


Village House Centre

adresa Otročiněves, č.32
Hudlice, okr. Beroun
267 03
telefon tel.: +420 311 693 687
+420 606 688 978
email mita@vilagehouse.cz
www.vilagehause.cz
IČO:   

Village House je luxusní rodinný penzion, nacházející se uprostřed málo známé křivoklátské krajiny, pouhých 40 km západně od Prahy (30 min. autem z letiště). Je to nově zrekonstruovaná vesnická usedlost, která nabízí naprosté soukromí, atmosféru relaxace, a perfektní servis se vším moderním komfortem pro náročné hosty.

Architekti, AIDesign, sesterská firma londýnského studia Evy Jiřičné, která rekonstrukci prováděla, se vyznačuje použitím novátorských prvků a vysokého standardu ubytování. Nabízíme bytování v pěti pokojích s příslušenstvím v nově upraveném půdním prostoru: je zde předpokoj pro posezení, 4 dvoulůžkové pokoje (jeden de-luxe a jeden s dvěmi lůžky), + 1 jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje mají možnost internetového připojení a samoobslužné přípravy čaje či kávy.

V přízemí budovy se nachází vstupní hala, jídelna a velká společenská místnost s původní klenbou a otevřeným krbem. Tři velká Francouzská okna se otvírají na soukromý dvůr, který je možné v létě využít k posezení ve stínu staré vrby. V zimním období vás přiláká teplo krbu, a posezení v pohodlných křeslech, kdy se můžete ponořit do četby v angličtině z naší rozsáhlé knihovny.

Village House se vyznačuje prvotřídní kvalitou a nabízí klid pro ty, kteří hledají únik od stresu každodenního života. Specializujeme se na firemní akce a manažerské pobyty, profesní semináře a tréninky, či mini konference. Je zde ideální prostředí pro soukromé oslavy a společenské večírky, či setkání podnikatelských subjektů se svými klienty. Turistické vyžití zahrnuje jízdu na kole (kola jsou bezplatně k dispozici), tenis, jízdu na koních, či golf na nedalekém golfovém hřišti Karlštejn. Poradíme vám kam se můžete vydat na vycházky a turistické okruhy s osobním průvodcem. Nabízíme kurzy meditace, jogy, poezie a literatury, či intenzivní kurzy angličtiny pro podnikatele.

Obec Otročiněves, blízko Berouna, se nachází v chráněné oblasti Křivoklátska, která je známá svou přírodní krásou, a kde najdete mnoho známých i méně známých hradů a zámků, včetně keltského hradiště dosažitelného pěšky.

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku