Hotel Theresia***
Vyhledávání: 

Hotel Theresia***


Hotel Theresia***

adresa Na Petříně 991
Kolín
280 02
telefon tel.: +420 321 711 117
fax +420 321 711 135
email info@hoteltheresia.cz
www.hoteltheresia.cz
IČO: 46 50 71 24  


Hotel Theresia je moderně zařízený tříhvězdičkový hotel. Hotel se nachází v historickém městě Kolín, který proslul zejména osobou Františka Kmocha, na jehož počest se dodnes ve městě koná každoroční festival Kmochův Kolín s bohatou účastí nejen českých kapel.

Město Kolín se rozkládá na obou březích řeky Labe, 60 km východně od Prahy. Městem prochází důležitá železniční a silniční tepna spojující Prahu s východem Čech, čímž se hotel Theresia stává ideálním místem pro realizaci obchodních cest.

Pro hosty, kteří touží strávit klidnou a zároveň aktivní dovolenou, pak nabízí okolí hotelu řadu cyklistických stezek a v blízko se nacházejících Poděbradech golfové hřiště.

Historie města:
Město Kolín bylo založeno za vlády krále Přemysla Otakara II a rozkládá se na obou březích řeky Labe. Poprvé je jeho existence doložena listinou z roku 1261. Po vzniku města byla zahájena stavba městského kostela sv. Bartoloměje, který je dominantou města a jehož stavitelem byl Petr Parléř.

Centrum města tvoří Karlovo náměstí, kde se dochovalo několik domů s původními štíty z doby baroka. Ve středu náměstí najdete kašnu s morovým sloupem (r. 1494). Neméně důležitou památkou v centru města jsou i zbytky židovského gheta se synagogou a starý židovský hřbitov.


37 pokojů
8 apartmánů
2 bezbariérové pokoje
Snídaně formou studeného a teplého buffee
Restaurace
Lobby Bar
Letní zahrádka
Školící a konferenční prostory až pro 60 osob
Venkovní parkování
Hotelová garáž
Směnárenské služby
Sekretářské služby (kopírka a fax)
Malé fitness

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku