Amber Hotel Konopiště***
Vyhledávání: 

Amber Hotel Konopiště***


Amber Hotel Konopiště***

adresa Benešov u Prahy 21
Benešov
25601
telefon tel.: +420 317 722 732
fax +420 317 722 053
email konopiste@amberhotels.cz
www.amberhotels.cz/hotel-konopiste
IČO: 64824764   DIČ: CZ64824764

Amber Hotel Konopiště se nachází cca 30 minut od centra Prahy, v klidné a zajímavé lesnaté krajině v sousedství světově proslulého zámku Konopiště. Amber Hotel Konopiště je ideálním místem pro uspořádání outdoorových a teambuildingových akcí.Všechno končí a začíná na jednom místě. V restauraci Stodola je to zážitek, který Vás přesvědčí o tom, že jsou věci, kterých není nikdy dost.Všechno končí a začíná na jednom místě. V restauraci Stodola je to zážitek, který Vás přesvědčí o tom, že jsou věci, kterých není nikdy dost.


Amber Hotel Konopiště disponuje 44 útulně vybavenými dvoulůžkovými pokoji a k dispozici je také jedno apartmá.

Okna pokojů jsou situována do přírodní tiché scenérie. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, satelitním TV, rádiem, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem, terasou a telefonem s přímou volbou. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI. Každý pokoj disponuje vlastním parkovacím místem.

Všechno končí a začíná na jednom místě. V restauraci Stodola je to zážitek, který Vás přesvědčí o tom, že jsou věci, kterých není nikdy dost.

Pro stravování je Vám k dispozici stylová restaurace Gourmet Stodola, která pro Vás připraví nezapomenutelné gastronomické zážitky. Můžete zde posedět v příjemném prostředí u otevřeného ohně a v letních měsících můžete také navštívit venkovní terasu

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku