Hotel Jelen
Vyhledávání: 

Hotel Jelen


Hotel Jelen

adresa Náměstí Míru 10
Benešov nad Ploučnicí
407 22
telefon tel.: +420 412 586 223
email jelen@hoteljelen.cz
www.hoteljelen.cz
IČO:   

v roce 1392 dostali benešovští měšťané právo várečné. Od této doby byl tento zlatavý mok čepován v mnoha zdejších šencích. Mezi nejstarší domy s právem várečným v Benešově patřil i pozdější hostinec, který byl v širokém okolí znám jako „Truhlářský dům“- v dnešní době Hotel Jelen. Zmínka o něm je již z roku 1502. Byla zde pravidelná zastávka dálkových formanů, kteří přepravovali tkalcovské a sklářské zboží (pro tuto oblast tolik typické) po staré cestě přes Benešov do Hřenska. Již tenkrát byl tento hostinec vyhlášen dobrým jídlem a kvalitním zlatavým mokem.

Hotel Jelen je tedy ubytovací zařízení s více než pětisetletou tradicí. Nachází se přímo na malebném náměstí města Benešov nad Ploučnicí. Hosté mají k dispozici 23 pokojů, z nichž polovina je s překrásným výhledem na unikátní benešovský zámek. Celková kapacita hotelu činí 45 ubytovacích míst s možností přistýlky.

Pokud si zvolíte náš hotel za dočasné útočiště, jistě oceníte rodinnou atmosféru našeho zařízení, kde se budete cítit jako doma.

Hotel je vhodný nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale i pro početné turistické skupiny, které mimochodem naše zařízení hojně navštěvují i kvůli malé vzdálenosti (cca 20 km) od státních hranic s Německem.

Nedílnou součástí hotelu je i nově zrekonstruovaná útulná hotelová restaurace s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně s kapacitou 50 míst, která Vám jistě zpříjemní pobyt. Oceníte i atmosféru formanky s nabízeným pivem Březňák 12°, za jehož kvalitu hotel obdržel již četná ocenění. V teplých dnech, kdy si budete chtít buď zalenošit, nebo se vrátíte po náročném výletu, Vám bude k dispozici venkovní předzahrádka, kde načerpáte novou energii.

Zrekonstruovaný salonek umožňuje pořádání různých akcí společenského i obchodního charakteru (svatby, prezentace, školení,abiturientská setkání); zároveň slouží početnějším skupinám jako místo společného posezení, tance, her apod.Parkovat je možno přímo před hotelem.

Vybavení objektu a služby
Restaurace (50 míst), formanka, salonek (50 míst), trezor; v areálu hotelu se nachází i vynikající domácí pekárna.Home O hotelu Benešov n. Pl. Kam v okolí
Cena ubytování Jídelní lístek Rezervace Dopravní spojení

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku