Restaurace ATC Nýrsko
Vyhledávání: 

Restaurace ATC Nýrsko


Restaurace ATC Nýrsko

adresa Tylova 778
Nýrsko
34022
telefon tel.: +420 376 571 220
fax +420 376 570 437
email milanhostalek@tiscali.cz
www.autokemp-nyrsko.cz
IČO: 66342864   DIČ: CZ6208260377

Autokemp Nýrsko se může klidně označovat jako rodinný autokemp, a to hned v několika významech:

- Již řadu let provozuje autokemp s restaurací v Nýrsku rodina Hošťálkova.

- S řadou pravidelných hostů mají Hošťálkovi výborný osobní (téměř rodinný) vztah.

- Autokemp nabízí dovolenou pro celou rodinu - od dětského hřiště přes sportoviště, až k posezení na terase restaurace nebo pohodlí v chatkách.

Při pobytu v kempu jistě sami pocítíte zdejší klidnou atmosféru, příjemně prostupující Vaší rodinnou dovolenou Navíc také brzy jistě zjistíte, že provozovatelům autokempu jde o spokojenost hostů a ne jen o výdělek za každou cenu.

Nevěříte? Přijeďte se přesvědčit!

Autokemp Nýrsko najdete na klidném místě na okraji města Nýrska, hned vedle městského koupaliště. V kempu je pro Vás připravena travnatá plocha pro stanování, vyhrazené plochy s elektrickými přípojkami pro Vaše přívěsy a karavany i pohodlné chatky.

Autokemp je v provozu vždy od 1. května do 30. září, restaurace je otevřená celoročně.


Součástí autokempu Nýrsko je restaurace s letní terasou. Restaurace je na rozdíl od kempu otevřena celoročně a to denně od 10 do 22 hodin. Kromě hlavní jídelny s výčepem tu najdete také nekuřácký salonek a letní terasu.

V restauraci najdete široký výběr hotových jídel za dostupnou cenu, ale můžete si objednat i některou z řady výborných minutek. V každém případě oceníte kuchařské schopnosti pana Hošťálka a jistě si pochutnáte.

Kromě běžné nabídky české a mezinárodní kuchyně se v restauraci občas pořádají speciální kulinářské akce jako například vepřové hody nebo dny čínské kuchyně.

V restauraci je samozřejmě také možné uspořádat Vaši vlastní akci, ať už je to svatebni hostina, rodinná oslava, abiturientský večírek nebo cokoliv jiného. V salonku, který se pro různé akce a oslavy obvykle využívá, je i malý taneční parket. V době provozu autokempu se účastníci akce mohou ubytovat přímo v kempu (například v chatkách) a nemusíte si tak dělat starosti s cestou domů z oslavy.

Kromě dobrého jídla, piva a dalších nápojů si v restauraci autokempu najdete také kulečníkový stůl.

Napište nám
Text dotazu
  
Váš email
Váše jméno
Další kontakt


Kontrolní kód (opište prosím přesně kontrolní kód z obrázku)

Opište prosím tento kód do políčka níže. nový kód
« zde opište přesně kontrolní kód z obrázku