Ubytovací zařízení
Vyhledávání: 
Katalog gastro zařízení > Ubytovací zařízení
Vyhledávání:     

..

Hotely

Kempy / tábořiště

Lázně / wellnes

Menzy

Penziony

Ubytovny

Firmy v kategorii Ubytovací zařízení
Panství Lautensack - PIVOVAR GROLL s.r.o.
Plzeň  Truhlářská 10
Najdete nás v centru Plzně na Rychtářce, Truhlářská 10 v nově zrekonstruovaném objektu ze 17.století. Vaříme výborné pivo podle původní receptury - polotmavý ležák a 12st. ležák. Kromě restaurace, pivnice a pivovaru vám můžeme nabídnout i ubytování.
Hotel Český dům
Chomutov  Lipská 2097/44
Soukromý hotel rodinného typu v klidném prostředí. Hotel má 14 dvoujlůžkových až čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 36 lůžek. Pokoje jsou prostorné, vybavené barevnou televizí se satelitem, s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V areálu je vlastní parkoviště, v noci hlídané
Hotel Ve Dvoře
Spálené Poříčí  Zámecká 141
*** Hotel Ve Dvoře vznikl přestavbou velkostatku v roce 2006. Při budování hotelu se dbalo na zachování charakteru budovy, a tak hotel skýtá jednoduché, ale přesto komfortní ubytování. K hotelu patří společenský sál, kde se dříve nacházela barokní konírna. Celý areál hotelu lze využít nejen pro individuální rekreační pobyty, ale také pro školení, semináře a přednášky.
Lesní restaurace a kavárna Diana
Karlovy Vary  Vrch Přátelství 5/1
Výletní restaurace s rozhlednou DIANA patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším místům Karlových Varů. Ročně toto místo navštíví více než 150 000 hostů.
Restaurace - Hotel Prima ***
Karlovy Vary  Studentská 83
Chcete strávit svůj volný čas v příjemném a atraktivním prostředí s dokonalou atmosférou při skvělém jídle a dobrém víně? Objednejte si u nás stůl. Napište nám svůj názor na chvíle strávené u nás. Děkujeme …… V naší restauraci máte možnost pořádat pracovní schůzky a připojit se k Internetu Z D A R M A ( WI-FI LAN ).
Cinema Palace Hotel****
Jíloviště,Praha Západ  Všenorská 45
Hotel leží na hranici Prahy a má výbornou dopravní dostupnost - pouhých 20 minut do centra města. Nachází se přímo u sjezdu rychlostní silnice R 4 Praha - Strakonice. V blízkosti hotelu je zastávka autobusů MHD. Součástí hotelu je rozlehlé parkoviště pro automobily i autobusy. Vjezd je možný pouze přes elektronicky zabezpečený systém závor s kamerovou kontrolou celé parkovací plochy.
Pension NO10
Svitavy  T. G. Masaryka 10
Dovolte nám, abychom Vás tímto přivítali v našem penzionu. Penzion - Pizzerie No10 se nachází na pěší zóně komunikace T. G. Masaryka 10 ve Svitavách, 100 m od nově rekonstruovaného renesančního náměstí, které tvoří historické centrum města.


 
Praha Plzeňský Budějovický
Karlovarský Středočeský Ústecký
Liberecký Královéhradecký Jihlavský
Pardubický Brněnský Zlínský
Olomoucký Ostravský Slovensko